Komentowana treść: OWB 1.7
[#91] Re: OWB 1.7

@recedent, post #90

No ładnie ładnie

Jeszcze tylko brakuje transfer anim ;)
[#92] Re: OWB 1.7

@recedent, post #90

Jakbys mogl przerobic theme dla ffoxa "Noia(extreme)". Uwazam, ze jest super i tez jest fajny newtab pomysł
[#93] Re: OWB 1.7
Nie wiem czy ktoś to już zauważył, ale dla połączeń szyfrowanych jest "kłódka" Swojego czasku parę osób domagało się tego OK
[#94] Re: OWB 1.7

@Drako^lM, post #91

@Drako^IM: Tylko że newtab pobrany ponad 200 razy, a sam toolbar - 16. Coś tu chyba roboty napsowały. Transfer anim się robi (wg pomysłu xyphoida z MZ).

@AmiChris: A jakieś prawa autorskie nie obowiązują? Czy to jakiś GPL jest?
[#95] Re: OWB 1.7

@ZED^lM, post #93

Ale dalej za mało certyfikatów....
Poza tym - KLASA !
[#96] Re: OWB 1.7

@Kiv_Master, post #44

To sobie miej i wypie*dalaj zamiast trollować i zachowywać się jak dziecko:

- mój tato jest bogaty!
- a mój się ze mną bawi!

Daruj sobie, bo jesteś momentami smutny jak Twoje wypowiedzi.

To teraz dostanę bana, na zdrowie. ;)
[#97] Re: OWB 1.7

@Pero, post #95

właśnie! o co chodzi z tymi certyfikatami? z niektórych stron https mnie wywala :(
[#98] Re: OWB 1.7

@FOrest, post #97

Dzieki Fab. Zassałem, zainstalowałem i przetestowałem - działa świetnie, kolejny krok naprzód.
Również dołanczam się do pytania - "o co chodzi z tymi certyfikatami?"
[#99] Re: OWB 1.7

@recedent, post #94

http://kasteo.deviantart.com/

Najlepiej zapytac mailem. Mysle, ze nic wielkiego by sie nie stalo.
Jak chcesz to moge emailnac do niego.
[#100] Re: OWB 1.7

@AmiChris, post #99

No dobrze, kochani. Transferanim już czeka. Wystarczy umieścić w katalogu "resource".

@AmiChris - gdybyś mógł emailnąć w tej delikatnej sprawie... :)
[#101] Re: OWB 1.7

@AmiChris, post #99

EDIT: double post. Opera oszalała?

Ostatnia edycja: 09.03.10 22:37:27
[#102] Re: OWB 1.7

@recedent, post #100

fajne
[#103] Re: OWB 1.7

@Zbysiuk, post #98

Duże zmiany i ok. Dalej jednak nie jest poprawione szukanie tekstu na stronie ( po ramiga f). Po wpisaniu słowa tylko za pierwszym razem pokazuje że nie znaleziono, jeśli nie ma. Jeśli natomiast najpierw znajdzie, a poi wciśnięciu Nasdtępny już nie znajdzie, to nie pokaże napisu "Nie znaleziono. A do tego czemu to szukanie takie domyślne... Szukam słowa dav to mi się ustawia na dał. No i jak o tym szukaniu mowa, to brak pl-znaków w tym okienku do wpisywania szukanego słowa
[#104] Re: OWB 1.7

@lubmil, post #103

Poprawiono widzę coś w javascript. Bo to js był odpowiedzialny za medytację owb na stronie mojego banku eurobank.pl Można to było zaobserwować choćby w wersji demonstracyjnej na http://demo.eurobank.pl wybierając po lewej stronie Przelew zwykły i potem odbiorcę z menu kontekstowego. Teraz już nie medytuje, co bardzo ułatwi obsługę. Bo do tej pory musiałem wywołać listę odbiorców i klikać przelew przy odpowiedniej pozycji.
[#105] Re: OWB 1.7

@lubmil, post #104

Z banków to na Pekao24 i mBank działa idealnie
[#106] Re: OWB 1.7

@wali7, post #105

A jak wygląda sprawa z Inteligo.Pytam ,bo nie łącze się netem poprzez Efike.
[#107] Re: OWB 1.7

@recedent, post #100

OK +10 do boskości ;)

Zrób jakąć paczkę i dan na morphOSFiles Szkoda by było jakby to gdzieś kiedyś zagineło. Może Fab kiedyś doczepi to do OWB

P.S. Są gdzieś przciski do SimpleMail
[#108] Re: OWB 1.7

@Zbysiuk, post #98

Mi chodzi o to, że są strony gdzie pod np. Firefoxem czy też innym browserem wchodzisz normalnie i z tego korzystasz. OWB wywala w tym miejscu informację o braku certyfikatów. Tak mam np. w Google docs, ING - chciałem sprawdzić czy może się da już zalogować. Ale certyfikaty nie pozwalają...
[#109] Re: OWB 1.7

@MaveRick, post #107

Tak właśnie zamierzam zrobić - opakuję wszystko razem i zaślę Krashanowi. Daj mi tylko trochę czasu :)

P.S. Z tymi przyciskami do SM to taki delikatny request jest? ;)
[#110] Re: OWB 1.7

@Pero, post #108

W Google Docs? Dziwne, u mnie pod OWB działa świetnie.
[#111] Re: OWB 1.7

@Pero, post #108

Zawsze możesz w ustawieniach bezpieczeństwa zaznaczyć "Ignoruj błędy SSL". Trochę ryzykowne, ale skuteczne.
[#112] Re: OWB 1.7

@Pero, post #108

Z tego co pamiętam to Google Docs mi działały. Tak samo zresztą jak Google Maps.
[#113] Re: OWB 1.7

@recedent, post #109

Z tymi przyciskami do SM to tylko tak pytalem ... ale jakbyś mógł ... wiesz nie obraziłbym się. :P OK
[#114] Re: OWB 1.7

@Grzegorz Kraszewski, post #111

Ano - ryzykowne...
[#115] Re: OWB 1.7

@waldiamiga, post #106

Z inteligo nie było żadnych problemów od semego początku, oraz w obecnej chwili nie ma problemu z inteligo.
[#116] Re: OWB 1.7

@MaveRick, post #107

Paczka na MorphOS files przygotowana, już można pobierać. Jako bonus jest toolbar "kulki" w wielkości 25x25. Być może będzie ciąg dalszy (więcej toolbarów, nowy transferanim - w tym dla zakładek i scrollbar).

Co do SimpleMail - obejrzałem problem. Postaram się zaradzić, ale tych przycisków to nie żałowali :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem